214: Difference between revisions
Upworkuser2 (talk | contribs) |
Upworkuser2 (talk | contribs) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|Tune: | |Tune: | ||
|Veni Creator | |Veni Creator | ||
|- | |||
|૮ સ્વરો | |||
|- | |- | ||
|અંગ્રેજી અનુ : | |અંગ્રેજી અનુ : | ||
| Line 8: | Line 8: | ||
|Tune: | |Tune: | ||
|Veni Creator | |Veni Creator | ||
|- | |||
|૮ સ્વરો | |||
|- | |- | ||
|અંગ્રેજી અનુ : | |અંગ્રેજી અનુ : | ||